Zawody kajakowe, konkursy, występy i dużo ryby. W tym roku impreza połączona z „Latem w Parku”.

W barach i restauracjach będą serwowane rybne dania. Takich przysmaków będzie można spróbować również na Skwerze Alfonsa Hoffmanna. W budynku dworca kolejowego będą wystawy grafikNasz Tleń” i „Wierzchy„, obie prezentują dawny ruch turystyczny w Tleniu i okolicach.

O 16:30 i 18:30 będzie można wybrać się na „Spacer z przewodnikiem„, który oprowadzi i opowie o najciekawszych miejscach. Koordynatorami spaceru i wystaw są Mój Tleń – profil facebookowy oraz Wdecki Park Krajobrazowy.

Od 17:00 na Skwerze rozpoczną się występy i konkursy. Wdeckie WOPR przeprowadzi zawody kajakowe. Dodatkowo będzie Zumba a dla dzieci malowanie twarzy jako prezent od Mój Tleń.

Zagrają: Bartek i Filip – młodzi gitarzyści, Chabry, wokaliści Akademii Piosenki, Black Water Guys (blues rock). Zabawę poprowadzi DJ Wind.

Podczas imprezy będzie okazja spróbować piw z Browaru Tleń.

Dzień Ryby i Lato w Parku – Tleń, 21 lipca 2018.