Wystawy na Dworcu, spacery po Tleniu, zawody kajakowe, konkursy, występy.

W budynku Dworca Tleń przedstawiono wystawy grafikNasz Tleń” i „Wierzchy„, obie prezentują dawny ruch turystyczny w Tleniu i okolicach. Ekspozycje zostały wzbogacone o eksponaty kolejarskie, dokumenty znalezione podczas remontu budynku oraz zbiór pocztówek. Duże zainteresowanie sprawiło, że wystawę można było oglądać również w niedzielę. Dworzec Tleń można odwiedzać w kolejne wakacyjne niedziele, w godzinach 11:00-12:30.

Bartosz Kozik z profilu facebookowego „Mój Tleń” oprowadzał chętnych po Tleniu w czasie dwóch spacerów.

Po 17:00 na Skwerze rozpoczęły się konkurs Wdeckiego Parku Krajobrazowego, malowanie twarzy, puszcznie baniek mydlanych. Wdeckie WOPR przeprowadziło zawody kajakowe. Wystąpili: Bartek Niedzielski i Filip Topoliński – młodzi gitarzyści, Chabry, Joanna Kater i Black Water Guys (blues rock). Zabawę poprowadził DJ Wind.

Podczas imprezy lokalne przysmaki serwowali: Koło Gospodyń z Miedzna, Liga Kobiet Polskich, Sołectwo Tleń i Browar Tleń.

Pogoda dopisała a nas cieszy tak miłe przyjęcie imprezy przez przyjezdnych.

Dziękujemy współorganizatorom wydarzenia: Bartosz Kozik-Mój Tleń, Dworzec Tleń, Sołectwo Tleń, Wdecki Park Krajobrazowy, Wdeckie WOPR.