O Puchar Wójta Gminy Osie.

Co roku sporo dwuosobowych zespołów zgłasza do Wdeckiego WOPRu chęć udziału. Tym razem było ich mniej, ale mecze były ciekawe. Para Ojciec-Córka nabierała sprawności  z meczu na mecz i ostatecznie zajęła drugie miejsce. Michał Manikowski z Miłoszem od pierwszego starcia stosowali taktykę bezlitosnej, szybkiej eliminacji przeciwnika – zajęli trzecie miejsce. Puchar Wójta Gminy Osie trafił do równie świetnie zorganizowanego duetu z Lniana. Jak wspomniał sędzia turnieju, o miejscach na podium decydowały drobne błędy, z trudem wyszarpane punkty.

 Od 10:00 na plaży gościło Radio PiK. Dariusz Gross do godziny 16:00 zachęcał do odwiedzenia Tlenia i okolic. Relację dźwiękową i fotograficzną znajdziecie Państwo na stronie rozgłośni:  http://www.radiopik.pl/166,152,4-sierpnia-2018-piknik-w-tleniu

Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwało Wdeckie WOPR a Straż Pożarna z Osia zadbała o schłodzenie uruchamiając kurtynę wodną ze zraszającą mgiełką wodną.

Turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Osie odbył się w sobotę, 04 sierpnia, w Tleniu, na Kąpielisku strzeżonym.