Ile zostanie zebranych pieniędzy tym razem?

Będziemy licytować „orkiestrowe” koszulki, kubki, kalendarze, płyty, dvd i pewnie masę innych rzeczy. Jeśli ktoś chce coś oddać do zlicytowania, to można się do nas zgłaszać.

Mamy nadzieję, że puszki naszych 10 Wolontariuszy zapełnią się jeszcze szybciej i lepiej niż rok temu. Od rana będzie można ich spotkać w Łążku, Osiu i Tleniu.

Od 17:00, w naszym ośrodku będą licytacje i występy. Zaczniemy od koncertu zespołu Disorders. Kapela podarowała do zlicytowania swoją płytę, która była wydana w limitowanym nakładzie (ostatnia szansa na nabycie takiego unikatu).

Później zatańczą grupy taneczne iAMOS, śpiewać będą wokaliści ze Studia Piosenki (dla dwóch z nich, to będzie „pierwszy publiczny występ”), Promyki.

Zagra i zaśpiewa Asia Kater. Po jej występie będzie można wylicytować płytę z zapisem koncertu Asi, który odbył się w lipcu 2018 roku, w ramach cyklu „Scena Podest„. Te nagrania nigdy nie były nigdzie publikowane, ma je tylko Asia i my, w swoim archiwum. Ktoś z Państwa będzie mógł sobie kupić wyjątkową kopię tamtego koncertu.