Ogłaszamy wyniki, publikujemy listę i prace Laureatów. Nagrody będzie można odbierać od 15 czerwca 2020 r.
- Jury wyłoniło Laureatów, bez przyznawania miejsc i wyróżnień,
- wyniki i galerię nagrodzonych prac opublikujemy w internecie,
- Nagrodzeni Laureaci będą mogli odbierać nagrody w naszym ośrodku.
27 maja br. Komisja w składzie: Anna Karpus, Magdalena Skrzyńska-Meller, Monika Wiśniewska obejrzały wszystkie nadesłane prace i wybrały najlepsze.
Tradycyjnie Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu; Andrzej Kowalski również nagrodził kilka prac.
W poniższym filmie prezentujemy prace Laureatów oraz komentarz Przewodniczącej Jury.
Kat. wiekowa: do 6 lat
Marcel Pieczka Oddział Zamiejscowy, Piastoszyn
Nadia Galińska Oddział Zamiejscowy, Piastoszyn
Paulina Figiel TOK, Tuchola
Helena Hoppe Przedszkole nr 1, Tuchola
Natalia Wiśniewska Przedszkole nr 1, Tuchola
Filip Pstrąg Szkoła Filialna, Łążek
Piotr Maciesowicz Szkoła Filialna, Łążek
Maja Pacer Szkoła Filialna, Łążek
Wojciech Barciński Szkoła Podstawowa nr 3, Tuchola
Ignacy Dobies Przedszkole nr 2, Tuchola
Zofia Mazur Przedszkole nr 8, Świecie
Kacper Ochimowski Przedszkole nr 16, Bydgoszcz
Melania Konopacka Przedszkole w Osiu
Maciej Szóstak Oddział Zamiejscowy, Piastoszyn
Jan Jaworowski Szkoła Podstawowa w Grupie
Julia Kita Przedszkole nr 8, Świecie
Wojciech Olszański Przedszkole nr 8, Świecie
Alicja Angielczyk Przedszkole nr 8, Świecie
Eliza Kłosowska – Szocińska Przedszkole nr 2, Tuchola
Hubert Wandzlewicz Przedszkole „Tęczowa Kraina”, Niemcz
Antoni Czesni Oddzał Przedszkolny, Lniano
Maja Rodewald PSP, Warlubie
Piotr Buchholz Szkoła Podstawowa, Lniano
Szymon Strelau PSP, Warlubie
Anita Sowińska Przedszkole nr 8, Świecie
Olaf Dominik Przedszkole nr 8, Świecie
Milan Pająkowski Przedszkole nr 8, Świecie
Tola Traczyk Przedszkole nr 8, Świecie
Aniela Wnęk Przedszkole nr 8, Świecie
Magdalena Karwasz Przedszkole w Osiu
Zuzanna Depka Przedszkole w Osiu
Kalina Kowalska Przedszkole w Osiu
Emilia Kreja Przedszkole w Osiu
Julia Rutkowska Oddział Zamiejscowy, Piastoszyn
Kat. wiekowa: 7- 9 lat
Konrad Czesni Szkoła Podstawowa, Lniano
Dominik Płoński SPOMS, Kwidzyn
Adrianna Rublewska SPOMS, Kwidzyn
Mateusz Rydzkowski Szkoła Filialna, Siemkowo
Pola Andrearczyk Szkoła Podstawowa, Lniano
Marcel Czaplicki Szkoła Podstawowa, Bysław
Jakub Derengowski Szkoła Podstawowa, Bysław
Emilia Klamann Szkoła Podstawowa, Bysław
Julia Mrozińska Szkoła Podstawowa, Osie
Nikola Kuziemska Szkoła Podstawowa, Osie
Kaja Leśniewicz Szkoła Podstawowa, Osie
Natalia Troka Szkoła Podstawowa, Osie
Paweł Bilicki Szkoła Podstawowa, Osie
Agata Romanowska PSP, Warlubie
Tomasz Nieżórawski Szkoła Podstawowa, Żalno
Roma Fodrowska OPP, Grudziądz
Anastazja Lewandowska OPP, Grudziądz
Laura Giemza OPP, Grudziądz
Dominik Daroń Szkoła Filialna, Siemkowo
Lena Dampc GOK, Cekcyn
Hubert Wojnarowski SP, Wierzchy – Nagroda Dyrektora GOK
Kat. wiekowa: 10- 12 lat
Alicja Szymańska OPP, Grudziądz
Ewa Kamińska OPP, Grudziądz
Agata Pohl OPP, Grudziądz
Oliwier Kwiatkowski Szkoła Podstawowa, Osie
Ada Żuk Szkoła Podstawowa nr 1, Świecie
Anna Jeneralska PSP, Warlubie
Kinga Kołodziejczak SOSW, Warlubie
Maja Betyna Szkoła Podstawowa, Lniano
Lena Siniło TOK, Tuchola
Agata Palkowska TOK, Tuchola
Kornelia Kapka Szkoła Podstawowa, Grupa
Róża Iwicka GOK, Cekcyn
Joanna Dekowska GOK, Cekcyn
Maja Szymańska GOK, Cekcyn
Oliwia Mindykowska GOK, Cekcyn
Zuzanna Sierosławska GOK, Cekcyn
Martyna Romanowska GOK, Cekcyn
Alicja Janiak GOK, Cekcyn
Lena Borkowska Szkoła Podstawowa, Żalno
Mateusz Ulatowski Szkoła Podstawowa nr 6, Świecie
Nikodem Łagód Szkoła Podstawowa nr 8, Świecie
Antonina Orzechowska Szkoła Podstawowa, Osie
Magdalena Dams Szkoła Podstawowa, Osie
Zuzanna Biduła Szkoła Podstawowa, Grupa
Sylwia Modrakowska Szkoła Podstawowa, Laskowice
Krzysztof Nowak Szkoła Podstawowa nr 8, Świecie
Marta Kaczmarek Szkoła Podstawowa, Warlubie
Amelia Guzowska Szkoła Podstawowa, Grupa
Natalia Piechocka Szkoła Podstawowa, Grupa
Adam Zaleśkiewicz Szkoła Podstawowa, Grupa
Szymon Piekarski Szkoła Podstawowa, Świekatowo
Michał Piekarski Szkoła Podstawowa, Świekatowo
Katarzyna Kaczyńska Szkoła Podstawowa, Swiekatowo
Julia Miesiorczyk Szkoła Podstawowa nr 5, Świecie
Daniel Semieńczuk Szkoła Podstawowa, Krąplewice
Lena Filipska OPP, Grudziądz
Lena Gościńska OPP, Grudziądz
Weronika Śliwińska OPP, Grudziądz
Ewelina Nachowiak ZPO, Drzycim – Nagroda Dyrektora GOK
Agnieszka Błażejewska SP, Brzeziny – Nagroda Dyrektora GOK
Kategoria wiekowa: 13-16 lat
Hubert Piotrowski Szkoła Podstawowa, Lniano
Małgorzata Grzonka PSP, Warlubie
Alika Chornobai OPP, Grudziądz
Szymon Muzioł NSP, Sierosław
Dominika Baturo TOK, Tuchola
Justyna Filiżanowska Szkoła Podstawowa, Grupa
Oliwia Majer Szkoła Podstawowa, Bysław
Patrycja Górska GOK, Cekcyn
Szymon Zieliński ZP, Świecie
Patryk Załęski ZP, Świecie
Denis Drzymota ZP, Świecie
Iga Pasierbska Szkoła Podstawowa, Nowe
Dawid Piątkowski Szkoła Podstawowa, Krąplewice
Karolina Czubkowska Szkoła Podstawowa, Krąplewice
Zuzanna Kozłowska OPP, Grudziądz
Marcelina Steffan Szkoła Podstawowa, Osie
Jessica Pufal Szkoła Podstawowa, Osie
Fabian Stosik Szkoła Podstawowa, Osie
Antonina Bocian Szkoła Podstawowa, Osie
Anna Nowińska Szkoła Podstawowa, Lniano
Anna Peplińska Szkoła Podstawowa, Lubnia
Ziemowit Chmielewski Szkoła Podstawowa, Gardeja
Maja Jastrzębska Szkoła Podstawowa, Grupa
Sebastian Sawina Szkoła Podstawowa, Grupa
Paulina Frankowiak Szkoła Podstawowa, Grupa
Dotacje na zakup nagród konkursu przekazali: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, Powiat Świecki.
Nikt z nas nie przypuszczał, że XXX edycja naszego konkursu plastycznego będzie taka wyjątkowa.