Początek kalendarzowej i astronomicznej wiosny posłużył nam za pretekst do przygotowania programu, który wyemitujemy na naszym profilu facebookowym w najbliższą sobotę, 20 marca, o 19:30.

Będzie można zobaczyć i posłuchać pianistów, którzy uczą się pod okiem Agnieszki Jarosz, zespołu dziecięcego Promyki, którym kieruje Marta Sokołowska.

Okolicznościowy skład oskich muzyków zaprezentuje piosenkę, którą zaśpiewa Kamila Torbicka.

Przedpremierowo będzie można zobaczyć fragment widowiska “Burze Dojrzewania“, a dokładnie jego kolejnej części. Wcześniejszą część, którą jeszcze przed pandemią było można obejrzeć w naszej sali widowiskowej przypomnimy, również w formie emisji facebookowej, w niedzielę 28 marca br., o 18:00. Natomiast premierową część, kontynuację losów z pierwszej części, pokażemy w czasie Świąt Wielkanocnych.

Spotkania z dziećmi odbywają się zdalnie, przez internet. Dzieci i młodzież nadal ćwiczą, uczą się, wykonują polecania Prowadzących. Cieszymy się, że możemy pokazać ich dokonania.

“Przyjdź Wiosno!” – emisja na facebooku, sobota, 20 marca, 19:30.

Dzień później będziecie Państwo mogli obejrzeć koncert “Debiuty”, z udziałem nowych dziewczyn uczących się śpiewu u Andrzeja Żółkosia. (niedziela, 21 marca, 15:00).