Będą już pierwsze występy na żywo, przed publicznością. Będą również premiery internetowe. A na początek wakacji koncert w Tleniu.

02.06 – Konkurs matematyczny Warsztatu Kreatywnego Rozwoju – trzymamy kciuki.

11.06 – Opowieść wigilijna teatru Gałganek – premiera internetowa, 19:45 – uniwersalne przesłanie ważne jest zawsze, stąd niespodziewana pora na sztukę Dickensa powinna się obronić. Dzieci bardzo się starały, dzielnie ćwiczyły pod okiem Marty Sokołowskiej. Dla nas rejestracja przedstawienia była nowym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że i Wam spodoba się przedstawienie w wykonaniu teatru Gałganek. https://www.facebook.com/gminny.kulturyosie

16.06 – Afrykańskie marzenia – premierowe pokazy: 16:00, 17:00, 18:00 – jeszcze w reżimie sanitarnym grupy iAMOS przygotowywały swoje przedstawienia. Młodsi zaprezentują “Afrykańskie marzenia”. Pokazy odbędą się w wydzielonych grupach, z zachowaniem zaleceń sanitarnych.

18.06 – 1 8 4 2 – finał – pokazy: 17:00, 18:00 – starsze grupy przygotowały ostatnią część widowiska. Pokazy również odbędą się w wydzielonych grupach, z zachowaniem zaleceń.

Afrykańskie marzenia – premiera internetowa, 19:30 – tego samego dnia, ale po pokazach, na naszym profilu facebookowym wyemitujemy przedstawienie.

25.06 – 1 8 4 2 – finał – premiera internetowa, 19:30 – Tydzień po pokazach przed publicznością, finał perypetii bohaterów “1 8 4 2” pokażemy na naszym profilu facebookowym.

– Scena Podest: Teoria strun (Osie), Good Night Chicken (Bydgoszcz) – Tleń, 19:00 – początek wakacji uczcimy koncertem plenerowym, na scenie w Tleniu. Bardzo się cieszymy, że nasz cykl kameralnych koncertów może być kontynuowany. Tym razem zaprezentują się: Teoria Strun, chłopacy z Osia: Paweł Jędryczka, Czarek Nagórski, Karol Różyński. Po nich gitarowe granie zaprezentuje bydgoskie trio Good Night Chcicken. Proszę trzymać kciuki za pogodę. Będzie można wziąć koc, znajomych i na skwerze w Tleniu posłuchać muzyki na żywo. W razie niepogody koncert odbędzie się w naszym ośrodku, w Osiu. https://www.facebook.com/events/123279346542658?ref=newsfeed

Przywrócone zostały zajęcia. Dni i godziny zajęć można sprawdzić w kalendarzu na naszej stronie (po prawej stronie).

Niebawem powróci możliwość nauki gry na pianinie.

Chętnych do nauki podstaw gry na gitarze zapraszamy na pierwsze spotkanie w środę, 9 czerwca o 16:00. Uzgodnione zostaną grupy i godziny zajęć.

Możliwość swobodnego wypożyczania książek najprawdopodobniej zostanie dopuszczona w ministerialnych zaleceniach, po 5 czerwca.