Zebrana kwota: 13 982,09 zł.

Skarbonki stacjonarne:

GOK Osie – 521 zł

Hipper – 305 zł

eSkarbonka – 780 zł

JRS Osie – 601, 60 zł

Klub Seniora “Osiacy” – 321 zł

Wolontariusze – 6 029, 49 zł

aukcje Allegro – 629 zł

aukcje telefoniczne – 4775 zł

Wolontariusze kwestowali od rana, wieczorem, od 18:00 trwała transmisja na facebooku. Dyrektor Andrzej Kowalski z Mikołajem Oszwałdowskim prowadzili licytacje telefoniczne oraz przypominali o aukcjach Allegro, eSkarbonce oraz możliwości wpłaty do puszki ustawionej w wejściu naszego ośrodka.

Krowa, wykonana przez Panią Hinkelmann, wylicytowana na Allegro będzie wysłana do Chorzowa, a drewniane krzesełko/taboret, przekazane przez OKK Otlewski, wraz z kubkiem (od Pani Janiny) wyślemy do Inowrocławia.

Do naszego sztabu (nr 153) dotarły orkiestrowe przedmioty na licytacje: kalendarze ścienne, kieszonkowe, koszulki damskie (S), męskie (XL, L, S) i dziecięce (110-116), śpioszki niemowlęce, magnes, brylok, cd/dvd Bednarka i Dubiozy Kolektiv, urocze skarpetki (rozm. 35-38).

Otrzymujemy również przedmioty od Darczyńców (dziękujemy!): zegarek na rękę Lorus, ręcznie wykonane zabawki/zwierzaki/owady (autorstwa Pani Hinkelmann).

Wśród licytowanych atrakcji są także sportowe koszulki z “Oskich Biegów im. Krzysztofa Malinowskiego“. Dwie białe (XL, L), z grafiką zdjęcia Doliny Wdy, autorstwa Piotra Szumigaja (Wdecki Park Krajobrazowy) oraz jedna zielona (M) z 2018 roku, z grafiką medalu zawodów.

Koszulkę z kalendarzem ściennym WOŚP można licytować na Allegro: https://allegro.pl/oferta/zestaw-koszulka-sportowa-kalendarz-scienny-11749599256

Firma OKK Otlewski przekazała leżak, drewniane, turystyczne krzesełka, zestawy: deska do krojenia wraz z nożem oraz kubełek na lód z czarnym elektrycznym korkociągiem.

Drewniany leżak od fimry OKK Otlewski

Od Wdeckiego Parku Krajobrazowego: tobry, breloki, smycze, notesy, kolorowanki, wyjątkowe publikacje.

Przekazane przez Wdecki Park Krajobrazowy.

Wolontariusze będą obecni w Osiu, Tleniu, Łążku. Od dłuższego czasu wpłacać można do stacjonarnych puszek (Biblioteka w GOKu, market Hipper).

Wpłat można dokonywać również do eSkarbonki naszego sztabu: https://eskarbonka.wosp.org.pl/31g1ct