Co roku, w Święto Trzech Króli, Przewodniczący Rady Gminy i Wójt spotykają się z przedsiębiorcami, działaczami społecznymi. By podsumować mijający rok.

Dawid Warzyński – Przewodniczący Rady Gminy Osie, podziękował za pomoc i współpracę: właścicielom, dyrektorom firm i instytucji, radnym, sołtysom i przedstawicielom organizacji pozarządowych a także pracownikom samorządu.

Michał Grabski – Wójt Gminy Osie, wręczył nagrodę za zasługi dla Gminy Osie Grzegorzowi Sztandarskiemu, wieloletniemu radcy prawnemu urzędu gminy.

Część artystyczną zaprezentowały dzieci z zespołu muzycznego prowadzonego przez Klaudię Wiśniewską z oskiego ośrodka kultury.

W przygotowanej przez siebie prezentacji Wójt Gminy Osie –  Michał Grabski przedstawił zebrany z całego roku materiał dotyczący inwestycji i wydarzeń w minionym  2024 roku. Obejrzano zdjęcia z przebiegu wykonanych inwestycji, m.in.: m.in. 

Dalsza część prezentacji, to sprawozdanie z wydarzeń i podejmowanych działań kulturalnych i sportowych na terenie naszej gminy.

Nie zabrakło osiągnięć i otrzymanych nagród dla naszych mieszkańców czy danych demograficznych.