Marsze na Orientację, questing po Tleniu, atrakcje dla dzieci, wystawa fotograficzna to w ramach cyklu “Eskapada”, promującego turystycznie kujawsko-pomorskie.

Miejsce zbiórki – Centrum Czynnej Ochrony Przyrody w Tleniu.

Od piątku, 22 kwietnia będzie można oglądać zdjęcia Piotra Szumigaja. Wielokrotnie nagradzane, wcześniej do obejrzenia jedynie w sieci. Teraz będzie można je oglądać z bliska. Zjawiskowe ujęcia Borów Tucholskich. Wystawę będzie można zwiedzać do końca maja.

W sobotę, 23 kwietnia, od 10:00 do 13:00 na dzieci będą czekały, zorganizowane przez nasz ośrodek, gry i animacje dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia. Dostępne będą materiały promocyjne gminy.

W sobotę i w niedzielę będzie można wystartować, w przygotowanych przez Bractwo Czarnej Wody i Wdecki Park Krajobrazowy:

1. W Marszu na Orientację „Orientujemy się w Tleniu

2. W Marszu na Orientację połączonym z questingiem „Orientujemy się – Poznaj Tleń”

3. W questingu „Poznaj Tleń”.

Uwaga! Wszystkie formy są rozgrywane na bardzo podobnych trasach.

Zgłoszenia do Marszu i Marszu z questingiem na stronie http://www.eskapada-z-przewodnikiem.pl/ lub na mail czw@poczta.onet.pl lub tel/SMS 530-702-068. Zgłoszenia do questingu na stronie http://www.eskapada-z-przewodnikiem.pl/ lub na mail: monika.wisniewska@wdeckipark.pl albo marlena.wojciechowska@wdeckipark.pl. Osoby nie zgłoszone wcześniej mogą też startować w Tleniu do wyczerpania map.

Eskapada z przewodnikiem” to cykl imprez w całym województwie, w dniach 23 i 24 kwietnia br. https://eskapada-z-przewodnikiem.pl/